АНАЛІЗ ОСОБИСТОГО ЖИТТЯ. КОЛИ Я ВИЙДУ ЗАМІЖ?

Жінка Інь. Надто вже "не можу, не знаю, а що мені робити?" Я спостерігаю зараз за однією такою жінкою - у неї немає суворості і аж надто багато доброти. З нею її чоловік не зможе рости - згодом він нахабніє і буде користуватися її добротою і поступливим характером. Таку жінку рідко слухаються діти, а згодом вона боїться їх відпустити в самостійне життя.

Жінка Гармонія. Це складно. Баланс доброти та суворості в одній. Але чоловік у такої питає пораду, боїться втратити. Жінка Гармонія – це цінність. Навіть якщо вона всередині Ян - біля свого чоловіка вона поводиться як Інь. Свою Янську енергію вона намагається пускати в творчість, саморозвиток, даючи зрозуміти своєму чоловікові, що він годувальник сім'ї. Що він чемпіон.

Щастя в особистому житті – це один із трьох головних стовпів удачі у китайській метафізиці. Інші два – це здоров'я та добробут. І хто як не жінка мріє про сильну та гармонійну родину?!

Іноді так складно бути фахівцем фен-шуй та бацзи – давати мудрі поради.
Трапляються різні карти бацзи- складні, з не чіткими структурами, але бувають і дуже цікаві, як і саме життя їх власників.

Я сьогодні хочу поговорити про жінок. Це моя особиста формула, яка склалася з досвіду консультацій. Є жінки Ян, жінки Інь і жінки Гармонія.
Я спостерігала за різними жінками, починаючи від бабусі, мами, сестри, читаючи карти бацзи клієнток.

Жінка Ян – все "я сама", навіть слово Ян починається з "Я".
Такі дівчатка активні з дитинства, і часто прикладу жіночності у них у цей час може бути. Адже їх мама – все намагається робити у своїй родині теж сама. Тим більше, якщо складнощі були у батьків – для них родина – це місце, де постійні сварки та непорозуміння.

Така жінка любить бути віч-на-віч, боїться створювати свою сім'ю, може мало мати подруг. Чоловік біля неї, якщо вона не змінюється, не працює над своєю жіночністю – може бути слабким – спивається, якщо сильний та інтелектуальний – йде до іншої або починає хворіти чи лінуватися.
Консультація зі мною за вашою картою бацзи дозволить:


Опрацювати проблеми у шлюбі, ви дізнаєтесь, як покращити стосунки, гармонізувати їх.

Дізнаєтеся коли ви вийдете заміж/одружуєтеся, якщо ви тільки поки що мрієте про сім'ю!
Чого ви очікуєте від шлюбу, свого партнера, а він від вас.

Аналіз поточного сімейного життя. В якому ви і ваш партнер астрологічному періоді

Вартість – 50$
1
2
3
4
Дивитися приклад
ХОЧУ НА МАРАФОН
"Феншуй для жіночого щастя"
Марафон для жінок, які хочуть підняти свою самооцінку і пізнати себе через китайську систему бацзи
Made on
Tilda